300_20220520_102840.jpg

Válečníci U11 udělali velký pokrok

Jsou mladí, ale bojovní :-) Jsou to prostě naši Válečníci. Jejich první vrcholná akce po dvouleté pauze, po pauze, kdy toho moc nenatrénovali a nebudeme si nalhávat, je to prostě znát!

O to více náš těší, že se i naši Válečníci U11 probojovali na Národní finále a vůbec se tam neztratili, ba naopak, zanechali tam velmi dobrý dojem a dostalo se jim pochval ze všech stran! Konečné sedmé místo je pro nás velkou odměnou, ale také velkou motivací. Motivací pracovat na tom, co nám vůbec nejde a samozřejmě se zlepšovat ve věcech, které nám jdou.

Národní finále v Brandýse jsme si celkově užili, potkali jsme spoustu zajímavých osobností i mimo basketbal, takže si to kluci užili i po jiných stránkách. Tímto moc děkujeme BK Brandýs nad Labem za organizaci.

Do další sezóny nás čeká hodně práce. Musíme se zlepšit především v týmovém projevu, ale i v základních dovednostech, které prostě častokrát nemáme. Je před námi další velká výzva a není nač čekat.

Osobně se na další práci moc těším a věřím, že se náš tým bude dál a dál posouvat kupředu a budeme ještě více nepříjemným soupeřem pro všechny ostatní a co hlavně, budeme se tím opravdu bavit... :-)