Válečníci Děčín
Členská sekce EOS
BK ARMEX Děčín
Termínovka
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Členská sekce EOS
BK ARMEX Děčín
Termínovka
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
menu
Články
Týmy
YOUNG WARRIORS
Tréninky
Trenéři
Zápis
Haly
Platby
Ke stažení
Fyzioterapie
Kontakty
Články
Týmy
YOUNG WARRIORS
Tréninky
Trenéři
Zápis
Haly
Platby
Ke stažení
Fyzioterapie
Kontakty
Členská sekce EOS
BK ARMEX Děčín
Termínovka
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
Články
Týmy
YOUNG WARRIORS
Tréninky
Trenéři
Zápis
Haly
Platby
Ke stažení
Fyzioterapie
Kontakty
Členská sekce EOS
BK ARMEX Děčín
Termínovka
Facebook
Flickr
Instagram
YouTube
U17 extraliga
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
U17 extraliga
Přehled
Přehled
Soupiska
Zápasy
Tabulka
Zatím žádné články
Tréninky U17 extraliga
po
18:00 - 19:30
@
ARMEX Sportcentrum
út
18:00 - 19:30
@
ARMEX Sportcentrum
čt
17:30 - 19:00
@
ARMEX Sportcentrum
pá
16:00 - 17:30
@
ARMEX Sportcentrum
Výsledky & aktuální program
Poslední zápasy
neděle
5. 5.
Válečníci Děčín
BK NH Ostrava
včera v 12:00
@
Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice
,
extraliga U17M - MČR, 1. kolo
60:83
včera v 12:00
@
Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice
,
extraliga U17M - MČR, 1. kolo
sobota
4. 5.
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Válečníci Děčín
so 4. 5. 2024 14:30
@
Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice
,
extraliga U17M - MČR, 1. kolo
64:62
so 4. 5. 2024 14:30
@
Hala BK Pardubice, V Ráji 311, Pardubice
,
extraliga U17M - MČR, 1. kolo
úterý
23. 4.
Sokol Písek Sršni
Válečníci Děčín
út 23. 4. 2024 17:00
@
Sportovní hala Sokol, Písek
,
extraliga U17M - play-off, 3. kolo
74:75
út 23. 4. 2024 17:00
@
Sportovní hala Sokol, Písek
,
extraliga U17M - play-off, 3. kolo
Nadcházející zápasy
Zatím žádné zápasy
extraliga U17M - nadstavba B
Název týmu
Z
Zápasy
Skóre
Body
1
SLUNETA Ústí nad Labem
22
1804:1578
35
2
Válečníci Děčín
22
1761:1490
34
3
BA Nymburk
22
1544:1576
33
4
Tygři Praha
22
1697:1581
33
5
BK Lokomotiva Plzeň
22
1571:1636
29
6
Tygři Brno
22
1542:1640
28
7
BK Opava
22
1618:1778
28
8
Basketpoint Frýdek-Místek
22
1218:2604
22