V pátek 8. března 2024 jsme odehráli poslední zápas základní části oblastního přeboru mužů, když jsme na domácí palubovce v ARMEX Sportcentru přivítali béčko Teplic.
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | CZ.ACADEMY | 44 |
2 | TJ Tesla Pardubice | 39 |
3 | BK NAPOS Vysoká n. L. | 38 |
4 | Válečníci Děčín | 37 |
5 | BVK Holice | 35 |
6 | SLUNETA USK Ústí nad Labem | 33 |
7 | Sokol Žižkov | 32 |
8 | Slavoj BK Litoměřice B | 30 |
9 | Basket Poděbrady | 29 |
10 | BC Kolín | 28 |
11 | BK Brandýs nad Labem | 27 |
12 | BŠ Slavia Praha | 24 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Teplice A | 24 |
2 | Veteránské naděje Děčín | 22 |
3 | BK Levharti Chomutov | 22 |
4 | TJ Slovan Varnsdorf A | 21 |
5 | USK Slavia Liberec | 20 |
6 | Slavoj BK Litoměřice C | 20 |
7 | BK Baník Most | 20 |
8 | BA Louny | 19 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | ASK Lovosice | 0 |
2 | BK Děčín seniorka | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Děčín Křešice | 0 |
2 | BK Teplice B | 0 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BA Louny | 20 |
2 | Levhartice Chomutov "C" | 15 |
3 | Slavoj Litoměřice | 14 |
4 | BK Teplice | 13 |
5 | BK Lvice Litoměřice | 11 |
6 | Válečnice Děčín | 11 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lokomotiva Plzeň | 36 |
2 | BK VIVIDBOOKS Pardubice | 34 |
3 | Sokol pražský | 33 |
4 | Válečníci Děčín | 29 |
5 | BK Snakes Ostrava | 28 |
6 | BK NH Ostrava | 27 |
7 | Slavoj BK Litoměřice | 25 |
8 | GBA Sojky Pelhřimov | 24 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | AŠ Mladá Boleslav | 23 |
2 | TJ Slovan Varnsdorf | 23 |
3 | BA 2006´ Roudnice n.L. | 20 |
4 | BA LYNX Liberec | 17 |
5 | Válečníci Děčín B | 15 |
6 | Jižní Supi | 15 |
7 | Sokol Žižkov B | 13 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BC Kolín | 22 |
2 | BCM Sokolov | 22 |
3 | SKB Česká Třebová | 21 |
4 | TJ Slovan Varnsdorf | 18 |
5 | Sokol Kladno | 17 |
6 | BK Medvědi Tábor | 15 |
7 | Válečnice Děčín | 15 |
8 | TJ Sokol Toužim | 14 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Sokol Pražský | 25 |
2 | Sokol Písek Sršni | 24 |
3 | GBA Lions Jindřichův Hradec | 23 |
4 | USK Praha | 22 |
5 | Válečníci Děčín | 21 |
6 | SLUNETA Ústí nad Labem | 20 |
7 | Tygři Praha | 18 |
8 | BK Lokomotiva Plzeň | 15 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Válečníci Děčín B | 7 |
2 | BK Sokolov | 7 |
3 | BK Teplice | 5 |
4 | BA 2006´Roudnice n. L. B | 5 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Válečníci Děčín | 22 |
2 | USK Praha | 19 |
3 | BK Sokolov | 15 |
4 | BA Nymburk | 14 |
5 | BK Levharti Chomutov | 14 |
6 | Sokol Pražský | 13 |
7 | Tigers Basketball České Budějovice | 11 |
8 | BK Brandýs nad Labem | 9 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Slovan Varnsdorf | 26 |
2 | Válečnice Děčín | 20 |
3 | Basket Poděbrady | 20 |
4 | BK Brandýs nad Labem | 19 |
5 | ASK Lovosice | 16 |
6 | AŠ Mladá Boleslav | 15 |
7 | BS Český Brod | 14 |
8 | Sokol Nehvizdy | 11 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Sokol Písek Sršni | 20 |
2 | Válečníci Děčín | 17 |
3 | Sokol Pražský | 14 |
4 | Jižní Supi | 14 |
5 | BK Levharti Chomutov | 13 |
6 | Tygři Praha | 13 |
7 | USK Praha | 12 |
8 | BA Radotín | 8 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Tygři Praha | 18 |
2 | Válečnice Děčín | 18 |
3 | Basket Slovanka | 18 |
4 | BK Strakonice | 15 |
5 | BK Lvice Litoměřice | 14 |
6 | DBaK | 14 |
7 | HB Basket Praha | 11 |
8 | BK Brandýs nad Labem | 9 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Válečníci Děčín A | 40 |
2 | Slavoj BK Litoměřice | 36 |
3 | TJ Slovan Varnsdorf | 32 |
4 | BA Lynx Liberec | 28 |
5 | BA 2006 Roudnice n.L. | 23 |
6 | Válečníci Děčín B | 21 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Válečníci Děčín A | 40 |
2 | Slavoj BK Litoměřice | 36 |
3 | TJ Slovan Varnsdorf | 32 |
4 | BA Lynx Liberec | 28 |
5 | BA 2006 Roudnice n.L. | 23 |
6 | Válečníci Děčín B | 21 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lvice Litoměřice | 24 |
2 | Válečnice Děčín | 19 |
3 | BA LYNX Liberec | 17 |
4 | ASK Lovosice | 12 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Válečníci Děčín | 12 |
2 | BA Lynx Liberec | 9 |
3 | TJ Slovan Varnsdorf | 6 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | BK Lvice Litoměřice | 40 |
2 | Válečnice Děčín | 38 |
3 | Levhartice Chomutov | 38 |
4 | SLUNETA Ústí n.L. | 29 |
5 | BK Česká Lípa | 27 |
6 | BA LYNX Liberec | 23 |
7 | TJ Slovan Varnsdorf | 21 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Slavoj BK Litoměřice | 23 |
2 | BA LYNX Liberec mix | 21 |
3 | BK Baník Most | 19 |
4 | TJ Slovan Varnsdorf | 19 |
5 | BK Levhartice Chomutov | 16 |
6 | BK Teplice U10 | 13 |
7 | BK Teplice B | 8 |
8 | 0 | |
9 | BK Teplice mix | 13 |
10 | BA LYNX Liberec B | 12 |
11 | BA 2006 Roudnice n.L. | 12 |
12 | Válečnice Děčín | 10 |
13 | SLUNETA Ústí n.L. d | 10 |
14 | BA Tygři Louny | 10 |
15 | SLUNETA Ústí n.L. k | 9 |
16 | Válečníci Děčín | 8 |
17 | BK Levharti Chomutov | 13 |
18 | Válečníci Děčín U10 | 13 |
19 | BK Lvice Litoměřice | 8 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Slavoj BK Litoměřice | 23 |
2 | BA LYNX Liberec mix | 21 |
3 | BK Baník Most | 19 |
4 | TJ Slovan Varnsdorf | 19 |
5 | BK Levhartice Chomutov | 16 |
6 | BK Teplice U10 | 13 |
7 | BK Teplice B | 8 |
8 | 0 | |
9 | BK Teplice mix | 13 |
10 | BA LYNX Liberec B | 12 |
11 | BA 2006 Roudnice n.L. | 12 |
12 | Válečnice Děčín | 10 |
13 | SLUNETA Ústí n.L. d | 10 |
14 | BA Tygři Louny | 10 |
15 | SLUNETA Ústí n.L. k | 9 |
16 | Válečníci Děčín | 8 |
17 | BK Levharti Chomutov | 13 |
18 | Válečníci Děčín U10 | 13 |
19 | BK Lvice Litoměřice | 8 |
Název týmu | Body | |
---|---|---|
1 | Slavoj BK Litoměřice | 23 |
2 | BA LYNX Liberec mix | 21 |
3 | BK Baník Most | 19 |
4 | TJ Slovan Varnsdorf | 19 |
5 | BK Levhartice Chomutov | 16 |
6 | BK Teplice U10 | 13 |
7 | BK Teplice B | 8 |
8 | 0 | |
9 | BK Teplice mix | 13 |
10 | BA LYNX Liberec B | 12 |
11 | BA 2006 Roudnice n.L. | 12 |
12 | Válečnice Děčín | 10 |
13 | SLUNETA Ústí n.L. d | 10 |
14 | BA Tygři Louny | 10 |
15 | SLUNETA Ústí n.L. k | 9 |
16 | Válečníci Děčín | 8 |
17 | BK Levharti Chomutov | 13 |
18 | Válečníci Děčín U10 | 13 |
19 | BK Lvice Litoměřice | 8 |